Triumph - Trident 660 DEMO Sleva 13 000 Kč

Triumph - Trident 660 DEMO Sleva 13 000 Kč

  

stav: Nové
rok: 2022
obsah: 660 cm3
výkon: 60 kW
barva: černá


Cena: 195 000,-

Facebook

Popis:

S novinkou pro rok 2021 Trident 660 vstupuje Triumph mezi konkurenci na poli středně velkých silničních motocyklů a nastavuje v něm hned ze startu vysokou laťku. Středobodem nového lehkého, obratého a výkonného Tridentu je charakteristický řadový tříválec s objemem 660 ccm, který v sobě snoubí perfektní balanc kroutícího momentu v nízkých a výkonu ve vysokých otáčkách. Šestistupňová převodovka a spojka optimalizovaná pro co nejhladší chod motoru zaručuje jezdci dávku zábavy, dostupnou s nebývalou lehkostí už od prvního momentu.


 


Nový Trident je nabízí špičkové moderní technologie, včetně jízdných režimů Road a Rain, kontrolu trakce, elektronický plyn pro precizní dávkovatelnost a nejnovější generaci sysému ABS. Všechny potřbné informace jezdci ukazuje multifunknční přehledný TFT displej s možností připojení modulu pro Bluetooth konektivitu, který umožňuje využívat za jízdy "turn-by-turn" navigaci, ovládání GoPro kamery či headstetu pro audio komunikaci a telefonování.


 


Uvolněná jízdní pozice, komfortní dvoumístná sedačka, minimalistický kompkatní design, kompletní LED osvětlení, kvalitní podvozek, nízkonákladový provoz a tříválcový motor s nemalými sportovními ambicemi a mnoho dalšího dělá z Triumphu Trident 660 nového lídra v segmentu středních naked motocyklů.


Skladem v černé variantě, DEMO model, najeto cca 1000 km, 13 000 Kč sleva.


 

 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebudou data odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *