PŘEDSTAVUJEME VYLEPŠENÝ ROCKET 3 STORM

 

Představujeme vylepšený Rocket 3 Storm

Triumph si pro své fanoušky přichystal něco opravdu výjimečného, Rocket 3 Storm, který je nejnovějším přírůstkem do své již tak impozantní řady motocyklů. 

Rocket 3, známý svým monstrózním výkonem a bezkonkurenčním točivým momentem, znovu definuje, co to znamená být skutečným králem silnic a přichází s řadou inovací a vylepšení, které slibují ještě intenzivnější jízdní zážitek. Co všechno nový Triumph Rocket 3 Storm přináší? 

Základ zachován, nová kola

V rámci drobného faceliftu modelu Rocket 3 byly zachovány klíčové komponenty jako celkový hliníkový rám, podvozkové součásti Showa a vyspělý brzdový systém s předními brzdami Brembo Stylema a zadními brzdami s 300mm kotoučem. Hlavní novinkou jsou lehčí desetipaprskové lité ráfky, přičemž rozměry kol zůstávají nezměněné.

Hmotnost motorky se příliš nezměnila, s variantou Roadster R vážící 317 kg a cruiserovou variantou GT 320 kg. Zachovány byly i pokročilé elektronické systémy včetně LED světel, TFT displeje a asistentu rozjezdu do kopce.


Nové barvy a začerněný design

Model Rocket 3 prošel aktualizací barevných schémat, nyní nabízí kombinace červeno-černé, modro-černé a šedo-černé, kde se barvy setkávají na nádrži rozdělené barevně napůl. Nový design se vyznačuje převážně černými prvky, od výfuků až po obroučky světel. Tento směr byl zvolen na základě oblíbenosti předchozích speciálních edic, které taktéž sázely na tmavší vzhled, což ukazuje na přizpůsobení se Triumphu preferencím zákazníků.

Zvýšení výkonu a točivého momentu

Z technické strany se výkon motoru zvýšil o 15 koní na 182 koní a maxima výkonu je dosaženo ve vyšších otáčkách, což naznačuje větší sílu motoru ve vyšším otáčkovém rozsahu. Točivý moment se zvýšil na neskutečných 225 Nm, čímž Rocket 3 upevnil světové prvenství v objemu motoru mezi sériově vyráběnými motocykly.


Naskladňování této novinky bude probíhat v následujících týdnech. Pro velký zájem si svůj model rezervujte již nyní na info@triumph-cartec.cz nebo číslech  545 240 096 a 721 062 116.