Servis


OBJEDNÁVKA SERVIS


Při objednání na servis pomocí elektronického formuláře Vám bude termín potvrzen.

Servis

Náš autorizovaný servis nabízí provedení všech druhů oprav, od garančních prohlídek až po opravy velkého rozsahu. Dále montujeme příslušenství z originálního sortimentu Triumph, ale i doplňky od firem SC Project, Akrapovič, Remus, GIVI  a dalších výrobců.

Zkušení a pravidelně proškolení mechanici s Vámi prokonzultují návrh na opravu, doporučí a poradí. Pokud by se během servisování Vašeho motocyklu Triumph vyskytly nějaké problémy nebo nutnost dalších oprav, budete kontaktováni za účelem vyrozumění o stavu motocyklu a obeznámeni s dalšími náklady na opravu. Nestane se tak, že by došlo k neočekávaným výdajům a Váš motocykl dostane veškerou péči, kterou si zaslouží.

 

Záruka Triumph

Továrna Triumph poskytuje dvouletou záruku bez omezení počtu ujetých kilometrů.

Maximální ochranu v rámci záruky si můžete udržovat tím, že Váš motocykl bude udržován v souladu s doporučeními podle tabulky plánu údržby v uživatelské příručce. Odpovídající záznam ze servisu (garanční prohlídka, svolávací akce, atd.) je orazítkován v servisní knížce autorizovaným prodejcem, servisem, motocyklů Triumph. Z toho důvodu musí být servisní knížka Vašemu dealerovi k dispozici při návštěvě servisu.

V rámci záruční doby zaručuje továrna Triumph nový motocykl bez jakýchkoli vad v materiálech používaných při výrobě a nebo zpracování v době jeho výroby.

Značka Triumph převzala velkou odpovědnost při výběru materiálů, povrchových úprav a lakování tak, aby zajistila svým zákazníkům motocykly pěkného vzhledu spojený s dlouhou trvanlivostí. Nicméně motocykly se často používají v nepříznivých podmínkách prostředí a za těchto okolností je nezbytné, aby se motocyklu věnovala nezbytně nutná péče.

 

Servis ostatních značek

V zimní sezóně, rozšiřujeme možnosti našeho servisu a opravujeme i motocykly jiných značek, převážně japonských a evropských výrobců.

Běžná údržba 

(náplně a kapaliny, filtry, svíčky, brzdy, řetězové sady, atd.)

Každý motocykl vyžaduje pravidelné výměny provozních kapalin a opotřebovaných dílů dle servisních intervalů. Tyto servisní intervaly jsou uvedeny v manuálu ke každému motocyklu. Samozřejmě délku těchto intervalů ovlivňují i další vlivy jako styl jízdy, teploty, prostředí (prach, písek) a tyto vlivy mohou zkrátit žovotnost náplní atd. V CARTec motor s.r.o. uděláme kompletní údržbu vašeho stroje, dle vašeho přání za použití materiálů a náplní dle vašeho výběru.

Seřízení motocyklu

Pokud máte pocit, že motor vašeho motocyklu není zcela v pořádku, tak kontrolou stroje v našem servise nic nepokazíte. Motor zkontrolujeme a v případě potřeby seřídíme co je potřeba. 

Montáž doplňků 

Chcete si na svůj motocykl přidat doplňky pro váš lepší jízdní komfort? Přijeďte k nám do servisu a my vám pomůžeme s výběrem a doplňky odborně nainstalujeme na váš stroj. Pokud již máte doplňky zakoupené a nemáte čas nebo potřebujete pomoct s instalací, tak po domluvě se servisním technikem vám rádi díly namontujeme.

Oprava motocyklu

Pokud na vašem stroji něco nefunguje, nebo bylo mechanicky poškozeno tak oprava probíhá tak, že nejprve zjistíme závadu nebo rozsah poškození. Následně vás kontaktujeme s předběžnou cenou opravy (náhradní díly + práce). Po odsouhlasení opravy díly objednáme a stroj opravíme. 

Kompletní prohlídka

Pokud plánujete s přáteli vyrazit na delší cestu na motocyklu tak se jistě vyplatí nepodcenit přípravu motocyklu. Většina z nás už si na nějaké ty neduhy svého stroje postupně zvykla. Před dlouhou cestou, zvláště za hranice republiky se však určitě vyplatí mít stroj v co nejlepším stavu. U nás vám stroj prohlédneme a případně projedeme a objektivně vás upozorníme na možné nedostatky a závady. 

Pravidelnou údržbou vašeho motocyklu a včasným řešením lehké závady předejdete pozdějším potížím a větším investicím do opravy vašeho motocyklu.