Servis

Servis

Náš autorizovaný servis nabízí provedení všech druhů oprav, od garančních prohlídek až po opravy velkého rozsahu. Dále montujeme příslušenství z originálního sortimentu Triumph, ale i doplňky od firmy SW Motech a dalších výrobců.

Zkušení a pravidelně proškolení mechanici s Vámi prokonzultují návrh na opravu, doporučí a poradí. Pokud by se během servisování Vašeho motocyklu Triumph vyskytly nějaké problémy nebo nutnost dalších oprav, budete kontaktováni za účelem vyrozumění o stavu motocyklu a obeznámeni s dalšími náklady na opravu. Nestane se tak, že by došlo k neočekávaným výdajům a Váš motocykl dostane veškerou péči, kterou si zaslouží.

 

Záruka Triumph

Továrna Triumph poskytuje dvouletou záruku bez omezení počtu ujetých kilometrů.

Maximální ochranu v rámci záruky si můžete udržovat tím, že Váš motocykl bude udržován v souladu s doporučeními podle tabulky plánu údržby v uživatelské příručce. Odpovídající záznam ze servisu (garanční prohlídka, svolávací akce, atd.) je orazítkován v servisní knížce autorizovaným prodejcem, servisem, motocyklů Triumph. Z toho důvodu musí být servisní knížka Vašemu dealerovi k dispozici při návštěvě servisu.

V rámci záruční doby zaručuje továrna Triumph nový motocykl bez jakýchkoli vad v materiálech používaných při výrobě a nebo zpracování v době jeho výroby.

Značka Triumph převzala velkou odpovědnost při výběru materiálů, povrchových úprav a lakování tak, aby zajistila svým zákazníkům motocykly pěkného vzhledu spojený s dlouhou trvanlivostí. Nicméně motocykly se často používají v nepříznivých podmínkách prostředí a za těchto okolností je nezbytné, aby se motocyklu věnovala nezbytně nutná péče.