Aktuality

 

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNY MOTOCYKLŮ

Vážení zákazníci,

ve dnech 6. - 10. 6. bude náš showroom z provozních důvodů otevřen pouze do 16:30 hodin.
Děkujeme za pochopení,

Váš tým CARTec motor

 

NOVÝ TIGER 1200 JE ZDE

Žhavá novinka od značky Triumph dorazí do Brna!
 
            KDY:              22. – 25. 2. 2022
 
            KDE:              showroom TRIUMPH Brno
                                 
            CO:                prototyp modelu TIGER 1200
 
Stavte se za námi kdykoliv od 8.00 – 17:30 a nechte si model osobně představit. Těší se na Vás tým TRIUMPH Brno .
 
 
NOVÁ RODINA TIGER 1200
 
Nová řada Tiger 1200, která je výsledkem jednoho z nejambicióznějších projektů v historii značky Triumph, představuje transformaci hmotnosti, výkonu a schopností zaměřených na veškeré myslitelné výzvy, které jezdci očekávají od svých adventure motocyklů.

Tiger 1200 přichází s novou generací tříválce T-plane, odlehčeným podvozkem a pokročilou technologií. To vše je zaměřeno výhradně na vytvoření nejpohyblivějšího a nejschopnějšího velkokapacitního cestovního endura, které lze na trhu koupit.
 
Pod zcela novými názvy reflektujícími nové schopnosti, přichází každý model Tiger 1200 přizpůsoben potřebám a požadavkům různých uživatelů.
 
  • silničně zaměřené nové GT i jeho vyšší specifikace GT Pro je dodáváno s koly z lehkých slitin o rozměrech 19" vpředu a 18" vzadu. Navíc se zcela novým semiaktivním podvozkem Showa, vyladěným tak, aby poskytnul maximální prožitek při jízdě po silnici.

 

  • model Rally Pro naproti tomu poprvé přináší kombinaci 21" vpředu a 18" na zadním kole. Nabízí bezdušové ráfky s drátěným výpletem a semiaktivní odpružení Showa s ještě většími zdvihy vyladěnými tak, aby bylo dosaženo toho nejlepšího pro jízdu v terénu i pro dlouhé cestování.

 

  • třešničkou na dortu nové produktové řady pěti motocyklů jsou pak dva modely nabízející 30 litrové nádrže. Triumph představuje Tiger Rally Explorer a GT Explorer. GT Explorer je prvním motocyklem v historii, který nabízí kombinaci kol z lehké slitiny a 30 litrové palivové nádrže. Oba modely jsou navíc vybaveny novým systémem vykrytí mrtvého úhlu Triumph Blind Spot Radar. Jejich výbava tak umožňuje cestování po světě v komfortu, stylu a úrovni specifikací, jaký zde ještě nebyl.
 
PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY S DODÁNÍM DUBEN – KVĚTEN 2022.
 
 

 

 

 

NOVÝ TIGER SPORT ASPIRUJE NA KRÁLE STŘEDNÍ TŘÍDY

 

Portfolio středně velkých motocyklů rozšíří s příští sezónou nový model Tiger Sport 660. Bude tak již druhým motocyklem, kterýTriumph v této objemově nižší kategorii aktuálně nabízí. Stějně jako Trident i nový Tiger má ambice stát se špičkou ve své třídě.

Náskok před konkurenčními adventure motocykly získává díky svému charakteristickému řadovému tříválci o objemu 660 ccm, který dosahuje maximálního výkonu 81 koňských sil (59,6,kW) při 10 250 otáčkách za minutu. Spolu s kroutícím momentem 64 Nm a provozní hmotností 206 kilogramů se tak můžeme těšit na opravdu hravý, výborně ovladatelný a na své poměry výkonný sportovní motocykl, který zároveň nabízí vysokou úroveň pohodlí pro dlouhé cesty s možností kompletní sestavy elegantně řešených kufrů.

Nově vznikající kategorií motocyklů nižšího objemu cílí Triumph na muže a ženy, kteří touží po prémiovém a neobyčejném stroji, ale z různých důvodů si netroufají na velké a silné motocykly nebo si je v mladém věku zatím nemohou dovolit a chtějí začít s něčím jednodušším. Tiger Sport 660 představuje bezkonkureční kombinaci neotřelého designu, špičkové britské technologie, nadstandartní výbavy a přívětivě nízkých nákladů na provoz.

 

JE DŮLEŽITÉ BÝT VIDĚN!

Stavte se k nám pro novou nabídku reflexního nepromokavého oblečení. Stylová a funkční řada oblečení zahrnuje vše od bund, vest, návleků až po kšandy.
 
Z bohaté nabídky upozorňujeme na:
 
Reflexní bunda žlutá – vysoce viditelná, reflexní kombinovaná bunda značky CE s certifikátem Triumph, která se snadno zipuje přes jakoukoli motocyklovou bundu a pohodlně a úhledně se sklopí do vlastní zadní kapsy, když ji nepoužíváte.
 
 
Reflexní vesta - odráží světlo a zvyšuje viditelnost v noci. Odlehčená vesta s elastickým uchopovacím materiálem na lemu. Reflexní tkanina zesiluje světlo zpět ke zdroji a zvyšuje viditelnost jezdce v noci. Vesta se pohodlně sklopí do vlastní zadní kapsy, když ji nepoužíváte.
 
 
Reflexní kšandy - plně nastavitelné šle s vysokou viditelností, certifikované CE, které lze nosit přes jakoukoli motocyklovou bundu. Má reflexní panely pro lepší viditelnost.
 
 
Návleky na boty - vodotěsná ochrana v extrémních podmínkách. Lehké nepromokavé pláštěnky k nošení přes stávající motocyklovou obuv. Boty mají celopropínací otevírání na zip, reflexní detaily a zesílené překrytí z materiálu pro vysokou přilnavost.
 
 

 

 

 

 

DEMO MODELY 2022

Nové demo motocykly se už na Vás těší .

Aktuálně jsme pro Vás připravili modely:

  • Rocket 3GT
  • Bonneville Bobber
  • Bonneville T100
  • Trident 660
  • Tiger 1200

Jízdu si můžete zarezervovat telefonicky na čísle 545 240 096 nebo přes on-line formulář. Podmínky zapůjčení motocyklů najdete na našich stránkách v záložce "Předváděcí jízdy". 

Těšíme se na viděnou!

GENTLEMAN´S RIDE 2022

 

Tradiční charitativní akce na podporu výzkumu rakoviny prostaty. Registrujte se na linku níže a pojďte s námi do této úžasné akce :-).

 
V neděli 22.května se od 10:00 začneme scházet u Vlněny u RebelBean kavárny a ve 12:00 vyjedeme na společnou vyjížďku po vytýčené trase.
 

REGISTRACE:     https://www.gentlemansride.com/rides/czech+republic/brno#

KDY:                     neděle 22.května 10:00 – 17.00 hod

KDE:                     okružní trasa - viz. mapka níže

PROGRAM:          10:00 Vlněna / RebelBean kavárna

                              12:00 Start spanilé jízdy

                                13.05 Automotodrom Brno / jízda po okruhu

                                13:45 Přístavní Kotva

                                 14:30 Unleaded Coffee
                                           Aukce
                                           The Weathermakers / koncert
                                        * časy jsou orientační