Aktuality

ROADSHOW PODZIM 2022

 

 Pro velký zájem opakujeme oblíbenou RoadShow na závěr moto sezóny.

   Kdy:                     15. 10. 2022

                               10:00 - 16:00

 

    Kde:                     CARTec motor, s.r.o.

                                Mariánské nám. 5

                                617 00 Brno – Komárov

   Skladba modelů (50 min časové úseky):

   SUZUKI                          TRIUMPH                            MV  AGUSTA

   V-Strom 1050 XT      Bonneville Bobber                    Brutale 800 RR

   Hayabusa                 Bonneville T100                        Brutale 1000 RR

                                    Rocket 3GT                              Turismo Veloce Lusso SCS

                                    Speed Triple 1200 RS

                                    Tiger 1200 GT PRO                                     

                                    Trident 660


     Poplatek:               500,- Kč za každou jednotlivou jízdu
  

     Vratná kauce:        30 000,- Kč

Každý účastník musí mít s sebou platný řidičský průkaz sk. A bez omezení, občanský průkaz, vlastní přilbu a vhodné oblečení.

Účast na akci si prosím zamluvte na marketing@cartec.cz. Uveďte své jméno, telefon, e-mail, požadované modely a preferovaný čas.

Pro potvrzení registrace Vás budeme kontaktovat. V případě dalších dotazů volejte 727 945 705.

Brašny zdarma k modelům Rocket 

Akce brašny zdarma ke skladovým motocyklům Rocket 3 R & GT.
K vybraným modelům zákazník obdrží boční brašny s objemem 25L včetně montážní sady.
Podporu lze využit do vyprodání zásob nebo do 30. 9. 2022.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Bonneville T100, DEMO: 400km, 13 000 Kč Sleva

Do roku 2021 vjíždí posílený o 10 koní, aktuálně jich tedy bude mít 65 jako Street Twin a stejný je i počet metrů pana Newtona, rovných 80. Zajímavé však je, že otáčky těchto maxim jsou o fous nižší, 7400 a 3750. Pro pohodový charakter je zdaleka nejdůležitější fakt, že 80 % točivého momentu je k dispozici od 2000 do 7000. Ten nárůst síly prý oproti předchozímu modelu začnete pociťovat kolem 3500 otáček a pokračuje to dál až do omezovače, který je o pětistovku výš. Bonneville T100 se dočkal změn i na podvozku, celá motorka teď  váží o 4 kg méně, tedy 228 kg s plnou 14,5l nádrží, lepší ovladatelnosti mají přispět také kvalitnější cartridge v přední vidlici. 

Koupit
 

Bobber, DEMO: 800 km, 15 000 Kč Sleva

Nového Bobbera čeká náročný úkol, bude muset vstřebat dvě osobnosti do jedné, jelikož letošní Bobber je kombinací loňského Bobberu a Bobberu Black. Ten nebyl jenom černý, měl i technické odlišnosti. A nový Bobber je vlastně víc Bobber Black. Co je samozřejmé, že model 2021 dostává ten stejný High Torque agregát, jako ostatní dvanáctistovky, tedy s lehčím vnitřkem, lepší reakcí a silnějším středním pásmem. Motor je celý černý (s výjimkou vrchních žeber jako u ostatních modelů) a vlastně je černá celá motorka včetně nového budíku. Nový Bobber vypadá drsněji, ale není to jen zásluha té barvy. Svůj nemalý podíl na tom má také masivnější přední 47mm vidlice, jež vede nové 16“ přední kolo namísto devatenáctky. Z čeho budou mít majitelé určitě radost je větší 12litrová nádrž.

Koupit
 
 
 

Trident 660, DEMO: 1200 Km, 13 000 Kč Sleva

Nový Trident je nabízí špičkové moderní technologie, včetně jízdných režimů Road a Rain, kontrolu trakce, elektronický plyn pro precizní dávkovatelnost a nejnovější generaci sysému ABS. Všechny potřbné informace jezdci ukazuje multifunknční přehledný TFT displej s možností připojení modulu pro Bluetooth konektivitu, který umožňuje využívat za jízdy "turn-by-turn" navigaci, ovládání GoPro kamery či headstetu pro audio komunikaci a telefonování. Uvolněná jízdní pozice, komfortní dvoumístná sedačka, minimalistický kompkatní design, kompletní LED osvětlení, kvalitní podvozek, nízkonákladový provoz a tříválcový motor s nemalými sportovními ambicemi a mnoho dalšího dělá z Triumphu Trident 660 nového lídra v segmentu středních naked motocyklů.

 

 

 

 

 

Triumph TE-1

FÁZE 4 PROJEKTU DOKONČENA

JE DŮLEŽITÉ BÝT VIDĚN!

Stavte se k nám pro novou nabídku reflexního nepromokavého oblečení. Stylová a funkční řada oblečení zahrnuje vše od bund, vest, návleků až po kšandy.
 
Z bohaté nabídky upozorňujeme na:
 
Reflexní bunda žlutá – vysoce viditelná, reflexní kombinovaná bunda značky CE s certifikátem Triumph, která se snadno zipuje přes jakoukoli motocyklovou bundu a pohodlně a úhledně se sklopí do vlastní zadní kapsy, když ji nepoužíváte.
 
 
Reflexní vesta - odráží světlo a zvyšuje viditelnost v noci. Odlehčená vesta s elastickým uchopovacím materiálem na lemu. Reflexní tkanina zesiluje světlo zpět ke zdroji a zvyšuje viditelnost jezdce v noci. Vesta se pohodlně sklopí do vlastní zadní kapsy, když ji nepoužíváte.
 
 
Reflexní kšandy - plně nastavitelné šle s vysokou viditelností, certifikované CE, které lze nosit přes jakoukoli motocyklovou bundu. Má reflexní panely pro lepší viditelnost.
 
 
Návleky na boty - vodotěsná ochrana v extrémních podmínkách. Lehké nepromokavé pláštěnky k nošení přes stávající motocyklovou obuv. Boty mají celopropínací otevírání na zip, reflexní detaily a zesílené překrytí z materiálu pro vysokou přilnavost.