Aktuality

OD 1. LISTOPADU PLATÍ 20% SLEVA NA SERVISNÍ PRÁCE

 

Pokud potřebujete kompletní údržbu vašeho stroje či jen odborně namontovat doplňky & příslušenství, neváhejte nás oslovit. Pro motocykl si přijedeme, kompletně jej zkontrolujeme, po dohodě s vámi opravíme to potřebné a přivezeme zpět.

Platí:

  • 20% sleva na práci
  • doprava motocyklu zdarma do vzdálenosti 25 km
  • delší cesta 15 Kč / km
  • konec akce 28.2.2023

Pamatujte, včasným řešením lehké závady předejdete pozdějším potížím a větším investicím do opravy vašeho motocyklu .

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech 545 240 096 nebo 721 062 116.

Model Tiger 1200 v Bikers Crown

 

Naše modely nejsou k vidění jen na showroomu. Stavte se třeba do Bikers Crownu, kde je aktuálně vystaven model Tiger 1200 Rally Pro. Triumph doplňuje naše Suzuki Hayabusa (Suzuki CARTec motor) a MV Agusta Brutale 800 RR (MV Agusta Brno). Motocykly máte možnost vidět i o víkendu, tak neváhejte .

 

JE DŮLEŽITÉ BÝT VIDĚN!

 
Stavte se k nám pro novou nabídku reflexního nepromokavého oblečení. Stylová a funkční řada oblečení zahrnuje vše od bund, vest, návleků až po kšandy.
 
Z bohaté nabídky upozorňujeme na:
 
Reflexní bunda žlutá – vysoce viditelná, reflexní kombinovaná bunda značky CE s certifikátem Triumph, která se snadno zipuje přes jakoukoli motocyklovou bundu a pohodlně a úhledně se sklopí do vlastní zadní kapsy, když ji nepoužíváte.
 
 
Reflexní vesta - odráží světlo a zvyšuje viditelnost v noci. Odlehčená vesta s elastickým uchopovacím materiálem na lemu. Reflexní tkanina zesiluje světlo zpět ke zdroji a zvyšuje viditelnost jezdce v noci. Vesta se pohodlně sklopí do vlastní zadní kapsy, když ji nepoužíváte.
 
 
Reflexní kšandy - plně nastavitelné šle s vysokou viditelností, certifikované CE, které lze nosit přes jakoukoli motocyklovou bundu. Má reflexní panely pro lepší viditelnost.
 
 
Návleky na boty - vodotěsná ochrana v extrémních podmínkách. Lehké nepromokavé pláštěnky k nošení přes stávající motocyklovou obuv. Boty mají celopropínací otevírání na zip, reflexní detaily a zesílené překrytí z materiálu pro vysokou přilnavost.