Aktuality

OD 1. LISTOPADU PLATÍ 20% SLEVA NA SERVISNÍ PRÁCE

Pokud potřebujete kompletní údržbu vašeho stroje či jen odborně namontovat doplňky & příslušenství, neváhejte nás oslovit. Pro motocykl si přijedeme, kompletně jej zkontrolujeme, po dohodě s vámi opravíme to potřebné a přivezeme zpět.

Platí:

  • 20% sleva na práci
  • doprava motocyklu zdarma do vzdálenosti 25 km
  • delší cesta 12 Kč/km
  • konec akce 12.3.2022

Pamatujte, včasným řešením lehké závady předejdete pozdějším potížím a větším investicím do opravy vašeho motocyklu .

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech 545 240 096 nebo 721 062 116.


 

 

NOVÝ TIGER SPORT ASPIRUJE NA KRÁLE STŘEDNÍ TŘÍDY

 

Portfolio středně velkých motocyklů rozšíří s příští sezónou nový model Tiger Sport 660. Bude tak již druhým motocyklem, kterýTriumph v této objemově nižší kategorii aktuálně nabízí. Stějně jako Trident i nový Tiger má ambice stát se špičkou ve své třídě.

Náskok před konkurenčními adventure motocykly získává díky svému charakteristickému řadovému tříválci o objemu 660 ccm, který dosahuje maximálního výkonu 81 koňských sil (59,6,kW) při 10 250 otáčkách za minutu. Spolu s kroutícím momentem 64 Nm a provozní hmotností 206 kilogramů se tak můžeme těšit na opravdu hravý, výborně ovladatelný a na své poměry výkonný sportovní motocykl, který zároveň nabízí vysokou úroveň pohodlí pro dlouhé cesty s možností kompletní sestavy elegantně řešených kufrů.

Nově vznikající kategorií motocyklů nižšího objemu cílí Triumph na muže a ženy, kteří touží po prémiovém a neobyčejném stroji, ale z různých důvodů si netroufají na velké a silné motocykly nebo si je v mladém věku zatím nemohou dovolit a chtějí začít s něčím jednodušším. Tiger Sport 660 představuje bezkonkureční kombinaci neotřelého designu, špičkové britské technologie, nadstandartní výbavy a přívětivě nízkých nákladů na provoz.

 

JE DŮLEŽITÉ BÝT VIDĚN!

Stavte se k nám pro novou nabídku reflexního nepromokavého oblečení. Stylová a funkční řada oblečení zahrnuje vše od bund, vest, návleků až po kšandy.
 
Z bohaté nabídky upozorňujeme na:
 
Reflexní bunda žlutá – vysoce viditelná, reflexní kombinovaná bunda značky CE s certifikátem Triumph, která se snadno zipuje přes jakoukoli motocyklovou bundu a pohodlně a úhledně se sklopí do vlastní zadní kapsy, když ji nepoužíváte.
 
 
Reflexní vesta - odráží světlo a zvyšuje viditelnost v noci. Odlehčená vesta s elastickým uchopovacím materiálem na lemu. Reflexní tkanina zesiluje světlo zpět ke zdroji a zvyšuje viditelnost jezdce v noci. Vesta se pohodlně sklopí do vlastní zadní kapsy, když ji nepoužíváte.
 
 
Reflexní kšandy - plně nastavitelné šle s vysokou viditelností, certifikované CE, které lze nosit přes jakoukoli motocyklovou bundu. Má reflexní panely pro lepší viditelnost.
 
 
Návleky na boty - vodotěsná ochrana v extrémních podmínkách. Lehké nepromokavé pláštěnky k nošení přes stávající motocyklovou obuv. Boty mají celopropínací otevírání na zip, reflexní detaily a zesílené překrytí z materiálu pro vysokou přilnavost.