REFLEXNÍ OBLEČENÍ

JE DŮLEŽITÉ BÝT VIDĚN!

 
Stavte se k nám pro novou nabídku reflexního nepromokavého oblečení. Stylová a funkční řada oblečení zahrnuje vše od bund, vest, návleků až po kšandy.
 
Z bohaté nabídky upozorňujeme na:
 
Reflexní bunda žlutá – vysoce viditelná, reflexní kombinovaná bunda značky CE s certifikátem Triumph, která se snadno zipuje přes jakoukoli motocyklovou bundu a pohodlně a úhledně se sklopí do vlastní zadní kapsy, když ji nepoužíváte.
 
 
Reflexní vesta - odráží světlo a zvyšuje viditelnost v noci. Odlehčená vesta s elastickým uchopovacím materiálem na lemu. Reflexní tkanina zesiluje světlo zpět ke zdroji a zvyšuje viditelnost jezdce v noci. Vesta se pohodlně sklopí do vlastní zadní kapsy, když ji nepoužíváte.
 
 
Reflexní kšandy - plně nastavitelné šle s vysokou viditelností, certifikované CE, které lze nosit přes jakoukoli motocyklovou bundu. Má reflexní panely pro lepší viditelnost.
 
 
Návleky na boty - vodotěsná ochrana v extrémních podmínkách. Lehké nepromokavé pláštěnky k nošení přes stávající motocyklovou obuv. Boty mají celopropínací otevírání na zip, reflexní detaily a zesílené překrytí z materiálu pro vysokou přilnavost.