Triumph - Street Triple 765 R

Triumph - Street Triple 765 R

  

stav: Nové
rok: 2024
obsah: 765 cm3
výkon: 90 kW
barva: bílá


Cena: 265 000,-

Facebook

Barevné varianty:

Silver Ice

Crystal White

Popis:

Představujeme vám Triumph Street Triple R - ikonu moderního designu a technologie, která překračuje hranice obyčejného motocyklu. Tento stroj byl stvořen pro ty, kteří chtějí více než jen přepravu z bodu A do bodu B; pro ty, kteří touží po vzrušení a adrenalinu, které přináší každé otočení plynu.

S Triumph Street Triple R zažijete jedinečný spojení síly, agilnosti a stylu. Jeho dravý vzhled okamžitě upoutá pozornost a zároveň signalizuje, že tento motocykl není pro každého. Je to vyjádření osobnosti a stylu, přesně na míru modernímu jezdci, který si nehodlá dělat kompromisy.


Každý detail na Triumph Street Triple R byl pečlivě navržen, aby poskytoval maximální funkčnost a estetické potěšení. Od pokročilého odpružení, přes výkonný motor, až po ergonomicky navržené sedadlo – vše je zaměřeno na to, aby Vám každá jízda přinášela radost a byla nezapomenutelným zážitkem.


Proč si vybrat právě Triumph Street Triple R?


Nezkrotný výkon: Vybaven silným a spolehlivým motorem, který dokáže okamžitě reagovat na každý váš povel.


Přesná ovladatelnost: Díky vynikajícímu odpružení a nízké váze motocyklu je manipulace s ním snadná a přesná, což je ideální pro městské ulice i otevřené silnice


Ikonický design: Atraktivní vzhled, který vyniká v každém detaile, od agresivní přední části po sportovně ztvárněný zadní konec


Bezpečnostní prvky: Vysoce kvalitní brzdy a pokročilé elektronické systémy zajišťují, že máte vždy plnou kontrolu nad motocyklem.


Exkluzivní pocit svobody: Jízda na Triumph Street Triple R přináší pocit svobody a nezávislosti, který nelze srovnávat s žádným jiným typem dopravy.Nechejte se unést do světa, kde pravidla píše jen adrenalin a vášeň pro jízdu. Triumph Street Triple R není jen motocykl, je to váš nový společník na cestě za dobrodružstvím. Pořiďte si ho dnes a začněte psát svou vlastní kapitolu v knize nezapomenutelných zážitků.


Příjmáme objednávky


 

Kompletní specifikace zde

 

Možnost předváděcí jízdy zde 

 

 

 

 

 

 

 

 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebudou data odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *