Triumph - Speedmaster

Triumph - Speedmaster

  

stav: Nové
rok: 2024
obsah: 1200 cm3
výkon: 57 kW
barva: modro-stříbrná


Cena: 384 000,-

Facebook

Popis:

 

Ponořte se do nekonečné svobody s novým krasavcem na trhu – Triumph Speedmaster 1200. Tento motocykl není jen dopravní prostředek, je to váš nový společník na cestě za dobrodružstvím. S Triumph Speedmaster 1200 objevíte neznámé cesty a zažijete adrenalinové jízdy plné komfortu. Nenechte si ujít šanci cítit skutečnou vášeň při řízení, která přichází s každým kilometrem na této legendární mašině.

Proč si vybrat Triumph Speedmaster 1200?


Pohodlí na Dlouhé Trasy: Díky ergonomicky navrženému sedlu a pozici řízení si užijete každou cestu bez pocitu únavy, ať už jedete kamkoliv.


Vynikající Výkon: Srdcem motocyklu je výkonný 1200cc motor, který poskytuje hladký a silný výkon, jaký potřebujete pro bezstarostné cestování i rychlé přesuny.


Neotřelý Design: Otočte hlavy, kdekoliv se objevíte. Triumph Speedmaster 1200 kombinuje klasické linie s moderními prvky, čímž vytváří neodolatelný vizuální dojem.


Bezpečnostní Vybavení: S předními a zadními brzdami ABS, trakční kontrolou a moderními LED světlomety máte vždy kontrolu nad motocyklem a jste viditelní v každé situaci.


Exkluzivita a Prestiž: Vlastnictví Triumph Speedmaster 1200 znamená být součástí elitní skupiny nadšenců, kteří chtějí něco víc než jen jízdu. Je to vyjádření životního stylu a osobní svobody.


 

 

 

Kompletní specifikace zde

 


 

 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebudou data odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *