Triumph - NEW Tiger 900 GT Pro - Objednávka

Triumph - NEW Tiger 900 GT Pro - Objednávka

  

stav: Nové
rok: 2024
obsah: 900 cm3
výkon: 79 kW
barva: grafitová, červená, bílá


Cena: 390 000,-

Facebook

Barevné varianty:

Bílá

Graphite/Sapphire black

Carnival red/Sapphire black

Popis:

 

 

 

Objevte novou dimenzi dobrodružství s motocyklem Triumph Tiger 900  – špičkovým modelem, který v sobě kombinuje vysoce výkonný motor, novátorské technologie a bezkonkurenční komfort. Tento motocykl je stvořený pro ty, kteří touží po adrenalinových zážitcích, aniž by museli obětovat pohodlí na dlouhých cestách nebo v náročném terénu.

S nově upraveným motorem, který nabízí vyšší výkon a hladký průběh, poskytuje Triumph Tiger 900 výkon, který uspokojí i ty nejnáročnější jezdce. Přepracovaný body-kit nejen zlepšuje aerodynamiku, ale také dodává motocyklu moderní a agresivní vzhled, který odráží jeho výkonnost. Díky komfortnější jízdní pozici se budete cítit pohodlně i na dlouhých cestách, zatímco špičkové technologie, jako jsou adaptivní asistenční systémy a moderní palubní elektronika, zajistí, že vaše cesty budou bezpečné a zábavné.

Proč si vybrat Triumph Tiger 900 2024?Vylepšený Motor: Tříválcový motor s vyšším výkonem nabízí nejen silnější tah, ale i hladší a efektivnější jízdu.
Komfortní Jízda: Bez ohledu na terén, Triumph Tiger 900 poskytuje vynikající pohodlí a kontrolu, což umožňuje jezdci užívat si cesty bez únavy.
Moderní Technologie: Nejnovější technologické vybavení zahrnuje adaptivní kontrolu trakce, elektronické nastavení podvozku a pokročilý navigační systém, které společně zvyšují bezpečnost a pohodlí.
Aerodynamický Design: Přepracovaný body-kit nejen že zlepšuje výkon, ale dodává motocyklu také špičkový vizuální vzhled.
Všestrannost Užití: Ať už preferujete rychlé zatáčky na asfaltu nebo průzkum neznámých lesních cest a šotolin, Triumph Tiger 900 2024 je dokonalým společníkem pro jakýkoli druh dobrodružství.

Triumph Tiger 900 je více než jen motocykl; je to váš partner pro každou cestu, každé dobrodružství a každý příběh na cestě za horizont. Kompletní specifikaci naleznete zde

 

vyzkoušejte si Demo jízdu zde

 

Základní výbava verze GT Pro nabízí: 

 

- kompletní vícestupňové vyhřívání rukojetí a obou sedaček

 

- chrániče rukou

 

- podsvícené ovladače řídítek

 

- tempomat

 

- 5 jízdních módů

 

- 7" barevný TFT displej

 

- Bluetooth konektivitu

 

- 12V záskuvky + USB-C zásuvky

 

- Kompletní LED včetně denního svícení a přídavných mlhových světel

 

- Plně stavitelný podvozek s elektronicky stavitelnou zadní jednotkou

 

- Špičkové Brembo Stylema brzdy s duálním systémem

 

- Quick-shifter Triumph Shift Assist

 

- Senzory tlaku v pneumatikách

 

- Centrální stojan

 

- Optimalizované náklonové ABS a kontrolu trakce (vypínatelnou) 

 

* příplatek za metalický lak 5 000 Kč
 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebudou data odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *