Triumph - Tiger 1200 GT Pro - 50 000 Kč SLEVA

Triumph - Tiger 1200 GT Pro - 50 000 Kč SLEVA

  

stav: Nové
rok: 2023
obsah: 1160 cm3
výkon: 110 kW
barva: Černá


Cena: 445 000,-

Facebook

Popis:

 Objevte nový Triumph Tiger 1200 GT Pro – vrchol inženýrského umu a dobrodružné vášně, který byl speciálně navržen pro ty z vás, kteří si žádné výzvy nekladou za cíl vyhnout, ale přijmout je s otevřenou náručí. Představujeme vám motocykl, který překonává očekávání na každém kilometru a v každé zatáčce.

Triumph Tiger 1200 GT Pro je výsledkem nejambicióznějších snah značky Triumph o překonání všech předchozích modelů. S lehkým podvozkem, výkonným tříválcovým motorem T-plane a špičkovou technologií, tento motocykl nabízí nejen vynikající výkon, ale i neuvěřitelný komfort i na těch nejnáročnějších cestách.

Proč si vybrat Triumph Tiger 1200 GT Pro? Zde je pět důvodů:

 

Neuvěřitelný výkon a agilita: Nový lehký podvozek a výkonný motor T-plane zajišťují, že každé vaše přání pro agilní a svižnou jízdu bude okamžitě splněno.

Ultimátní cestovní komfort: Díky kardanovému převodu a ergonomicky navrženému sedadlu můžete cestovat dlouhé vzdálenosti s maximálním pohodlím, bez únavy.

Pokročilá technologie: Vybavený nejmodernějšími technologiemi, Triumph Tiger 1200 GT Pro vám poskytne kontrolu, bezpečnost a zábavu na cestách, které si zasloužíte.

Design a styl: S atraktivním černým provedením a špičkovým zpracováním, tento motocykl nejen že skvěle vypadá, ale také zajišťuje, že budete vždy v centru pozornosti.

Exkluzivní nabídka: Přemýšlíte nad koupí? Nyní je ten pravý čas, s exkluzivní slevou 50 000 Kč, s čímž cena klesá na 445 000 Kč.

 

Nenechte si ujít šanci vlastnit Triumph Tiger 1200 GT Pro a zažijte dobrodružství, o kterém jste vždy snili, s motocyklem, který je připraven splnit každý váš sen o cestě. Výzvy jsou tu, aby byly překonány. Vsaďte na nejlepšího parťáka na cestách – vsaďte na Triumph Tiger 1200 GT Pro. 

 

 


 Kompletní specifikace ZDEVyzkoušejte si Demo jízdu ZDE

 

 

 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebudou data odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *