Triumph - Rocket 3 GT

Triumph - Rocket 3 GT

  

stav: Ojeté
rok: 2021
obsah: 2500 cm3
výkon: 123 kW
barva: Černá
stk: 2027


Cena: 550 000,-

Facebook

Popis:

 POZOR - nyní v komisním prodeji. Upravený model GT se spousty originálních doplňků. Ve výbavě jsou stupačky z modelu R, alarm, cestovní kufry a mnohé další. Velmi opečovávaný kus který čeká na Vás! 

 

Jednoznačně bezkonkurenční stroj, který ve světě motocyklů nemá obdob. Ještě větší motor, o 11% větší výkon a téměř o 40 kg nižší hmotnost, než jeho předchůdce.

 

Největší sériově vyráběný motor s objemem 2,5 litru, neskutečným kroutícím momentem 221 Nm, špičkovým podvozkem a těmi nejlepšími brzdami, které na motocyklu můžete mít. To vše navíc s nízko položeným těžištěm dělá z tohoto stroje ve správných rukou skutečnou raketu na dvou kolech se zrychlením z 0-100 km/h za 2,73 sekund.

 


 

 


Přes svůj impozantní mohutný zevnějšek je Rocket 3 výborně ovladatelný a pohodlný. O vaše bezpečí se starají nejmodernější elektronické systémy, takže si jeho obrovskou sílu můžete vychutnat s naprostou precizností a pocitem jistoty, který vám motorka dává. A to za doprovodu až hypnoticky dunivého zvuku tohoto obřího tříválce.

 

Nový Rocket je těžké zařadit do některé z již ustálených kategorií motocyklů a stejně tak je těžké ho srovnávat s jinými motorkami. Je to zkrátka kategorie sama o sobě, kategroie, kterou sám definuje.
 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebudou data odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *