Triumph - Scrambler 400 X OBJEDNÁVKA

Triumph - Scrambler 400 X OBJEDNÁVKA

  

stav: Nové
rok: 2024
obsah: 400 cm3
výkon: 29 kW
barva: černá, zelená,červená


Cena: 159 000,-

Facebook

Barevné varianty:

Matt Khaki Green/Fusion White

Carnival Red/Phantom Black

Phantom black/Silver Ice

Popis:

Zažijte svobodu na každé cestě s Triumph Scrambler 400 X, motocyklem, který překračuje hranice běžného. Tento unikátní stroj je navržen pro milovníky adrenalinu a svobody, kteří hledají dokonalou symbiózu stylu a funkčnosti. Nejenže vám Triumph Scrambler 400 X umožní objevovat neznámé cesty, ale stane se vaším spolehlivým partnerem na každém kilometru vaší cesty.

Nechte se pohltit jeho legendárním designem, který odzrcadluje ducha dobrodružství. S moderními technologiemi, které Triumph Scrambler 400 X nabízí, bude každá jízda hladká a poutavá. Užijte si výkon, který vás nikdy nezklame, a komfort, který přetrvá i na těch nejnáročnějších trasách.

Proč si vybrat Triumph Scrambler 400 X pro vaše dobrodružství?

 

Legendární Design Inspirovaný Historií: Vychutnejte si klasický vzhled kombinovaný s moderními prvky, který zaujme na první pohled.
Moderní Technologie pro Bezchybnou Jízdu: Nejnovější technologické vybavení zajišťuje, že váš motocykl je vždy připraven na jakékoliv výzvy.
Výjimečný Komfort i na Dlouhých Trasách: Ergonomicky navržené sedlo a pozice řidiča umožňují pohodlné cestování i na dlouhé vzdálenosti.
Spolehlivost a Durabilita: Triumph Scrambler 400 X je postaven tak, aby vydržel náročné podmínky a byl vaším spolehlivým partnerem roky.
lexibilita Pro Jakékoliv Dobrodružství: Ať už je vaším cílem horská cesta nebo městský ruch, Triumph Scrambler 400 X je přizpůsoben pro všechny typy terénu.
Nenechte se omezovat běžnými cestami - objevujte neznámé s Triumph Scrambler 400 X, který vám otevře dveře k nekonečným možnostem a nezapomenutelným zážitkům. Přidejte tento motocykl do svého života a staňte se skutečným objevitelem ve světě na dvou kolech.

 


 MOTOCYKL NA OBJEDNÁNÍ, DODÁNÍ CCA 7/2024Kompletní specifikaci naleznete  zde


Vyzkoušejte si DEMO jízdu  zde


 

 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebudou data odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *