Triumph - Scarmbler 1200 X

Triumph - Scarmbler 1200 X

  

stav: Nové
rok: 2024
obsah: 1200 cm3
výkon: 67 kW
barva: šedá


Cena: 340 000,-

Facebook

Barevné varianty:

Šedá

Sapphire black

Carnival red

Popis:

Triumph Scrambler 1200 X – motocykl, který ztělesňuje dokonalý spoj klasického stylu a moderní technologie. Tento model je navržen tak, aby uspokojil i ty nejnáročnější jezdce, kteří hledají nejen výkon, ale i komfort a styl. Scrambler 1200 X nabízí unikátní kombinaci silného dvouválcového motoru Bonneville a špičkové technologie, která z něj dělá skutečného lídra ve své kategorii.


S Triumph Scrambler 1200 X získáte motocykl, který vyniká jak na silnici, tak i v terénu. Jeho snížený podvozek a nižší řídítka zajišťují lepší dostupnost a ovladatelnost, což ocení zejména ti jezdci, kteří hledají pohodlí a stabilitu. Navíc, díky menší výšce je tento model ideální pro snadnější manipulaci a efektivnější jízdu v městském prostředí.


Proč si vybrat Triumph Scrambler 1200 X?


Optimální Výkon a Kontrola: Výkonný dvouválcový motor Bonneville zajišťuje silný tah a rychlou reakci na každý váš povel, zatímco adaptovaný podvozek poskytuje vynikající stabilitu a ovladatelnost.


Všestrannost Užití: Ať už se chystáte na cestu městem nebo se vydáte na nezpevněné cesty, Triumph Scrambler 1200 X je připraven vám poskytnout nezapomenutelný zážitek.


Komfortní a Přístupný Design: Nižší podvozek a řídítka usnadňují manipulaci a zvyšují komfort, což činí tento model ideálním pro každodenní jízdu.


Stylový Retro Vzhled: Nadčasový design nejen že hlavu neotočí, ale také zůstává věrný historii značky Triumph, čímž osloví milovníky klasických scramblerů.


Špičkové Technologie: Nejmodernější technologie zajišťují bezpečnou a plynulou jízdu, bez ohledu na to, jaké podmínky vás na vaší cestě čekají.


Příjmáme objednávky  


Kompletní specifikaci naleznete zde


Vyzkoušejte si demo jízdu zde

 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebudou data odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *