Triumph - Bonneville T100 Objednávka

Triumph - Bonneville T100 Objednávka

  

stav: Nové
rok: 2024
obsah: 900 cm3
výkon: 47 kW
barva: Modrá


Cena: 265 000,-

Facebook

Barevné varianty:

Black

Carnival red fusion white

Competition green/Ironstone

Popis:

Nechte se unést kouzlem nového Triumph Bonneville T100, motocyklu, který překračuje hranice klasického stylu a moderní technologie. Tento ikonický motocykl je dokonalou volbou pro každého, kdo hledá kombinaci elegance a výkonnosti. Triumph Bonneville T100 je více než jen motocykl; je to cestovní společník připravený na dobrodružství každý den.


V jeho srdci bije modernizovaný 900ccm motor, který poskytuje více síly, lepší zrychlení a zároveň splňuje nejpřísnější emisní normy Euroc5. To z něj dělá nejen silného parťáka na silnici, ale také ohleduplného k životnímu prostředí. Vylepšené jízdní vlastnosti díky novým Brembo brzdám a upgradovaným předním vidlicím zaručují, že každá jízda bude bezpečná a plynulá, bez ohledu na povrch nebo podmínky.


Esteticky je Bonneville T100 dokonale vyvážený s jeho nadčasovým vzhledem, který odkazuje na bohatou historii značky Triumph. Každý detail byl pečlivě navržen tak, aby zdůraznil klasický charakter, zatímco moderní prvky jako digitální displeje dodávají motocyklu současný nádech.


Nyní přejdeme k pěti klíčovým benefitům, které z Triumph Bonneville T100 dělají neodolatelnou volbu pro každého motorkáře:


Výkon na dosah: Modernizovaný 900ccm motor nabízí vynikající výkon a okamžité zrychlení pro dynamickou jízdu.


Emisní normy Euro 5: Být šetrný k životnímu prostředí nikdy nebylo snazší, díky splnění nejpřísnějších emisních norem.


Bezpečnost na prvním místě: S novými Brembo brzdami a vylepšenými předními vidlicemi je každá jízda bezpečnější a stabilnější.


Klasický design s moderním nádechem: Nadčasový vzhled, který osloví každého estéta, doplněný moderními technologiemi a prvky.


Univerzálnost pro všechny jezdce: Bez ohledu na vaše zkušenosti, Bonneville T100 je navržen tak, aby vyhovoval jak nováčkům, tak zkušeným jezdcům.


AKTUÁLNĚ SKLADEM STEALTH EDICE SAPHIRE BLUE/ SILVER BLUE ZA CENU 281.000 Kč


 Kompletní specifikaci naleznete zde


Vyzkoušejte si DEMO jízdu zde

 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebudou data odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *